субота, 28. април 2012.
петак, 13. април 2012.
Petunias in April.
Ona kojoj se vraćam iznova i iznova i zbog inspiracije, ideje čak i jednostavnih vežbi za kompoziciju koje sam dobio pretprošle nedelje. Sedeo sam danas, dok sam editovao fotografije i razmišljao o budućem vremenu i o prošlosti, moram priznati. Setio sam se vremena kada sam upoznao ovo divno ljudsko biće i kada smo krenuli sa našim famoznim životnim filozofijama. Bili smo tako naivni i zbunjeni. Ali evo, dokle smo došli, a samo je 3 godine prošlo. Plaši me saznanje da promenama nije kraj, i da ćemo se menjati još mnogo puta, i kako ćemo jednom sedeti zajedno kao starci i gledati fotografije koje smo uradili u našim dvadesetim.
среда, 11. април 2012.
понедељак, 2. април 2012.
недеља, 1. април 2012.
среда, 28. март 2012.
what's left of the rain
I'm feeling like I'm slipping somewhere very dark in my life at this moment and I'm trying my hardest not to break away from myself. I did not want to share these photographs with anyone for a longer period of time because I wanted to take some time and look deeper into myself and turn that darkness into a series of photographs called 'Rain'.
Broken lens.
Well, the title says it all. I won't be posting my work because of this for a longer period of time.
I am devastated right now and I hope something good will come out of this. It has to.
I am devastated right now and I hope something good will come out of this. It has to.
Пријавите се на:
Постови (Atom)



























